חברת ניסור בטון בירושלים

מחפשים ניסור בטון בירושלים? רבים שמשפצים מחדש את דירתם או רוצים לעשות בה שינויים קטנים, נתקלים בכך שצריך לבצע ניסור בטון, מה זה אומר? התשובות כאן.

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא פעולה דומה לקידוח בטון, רק גדולה יותר. כאשר רוצים לשנות קיר או תקרת בטון, מנסרים אותו, וכך יכולים ליצור חורים גדולים בהרבה ומורכבים יותר מאשר כאלה הנעשים בקידוח נקודתי.

בדרך כלל משתמשים בניסור בשיפוצים, לצרכים שונים: כאשר רוצים לעצב מחדש קירות בטון, לפתוח פתחים, להרחיב דלתות וחלונות, לפתוח פתחי עשן, לחלק חדרים בדירה בצורה שונה, כמו להוריד קיר על מנת להגדיל את הסלון.

בטון הוא חומר קשה ביותר, ולכן כאשר רוצים לעצב אותו מחדש, צריך להשתמש בחומרים חזקים שמסוגלים לחדור את הבטון. לכן לרוב בניסור בטון ישתמשו שניסור יהלום, בעזרת כלי, לרוב מסור, עם ראש יהלום שמסוגל לחדור את הבטון בקלות. יהלום הוא הרי החומר החזק ביותר בטבע, ולכן הוא מושלם לעבודות שכאלה.

ניסור בטון
ניסור בטון

היתרונות של ניסור ביהלום

מדובר על פעולה מינורית יחסית, שלא דורשת כלים מורכבים וצוות גדול. כן נוצרת פסולת במהלך התהליך, שיש לפנות אותה בהמשך. ההפעלה של הכלים דורשת מומחיות וידע, ולכן אין רבים מציעים שירותים של ניסור בטון ביהלום, וכדאי לבדוק שאנשי הצוות מיומנים בהפעלת הציוד.

יתרון משמעותי של הניסור הוא שהוא מאוד מדויק ונקודתי, בכך הוא לא גורם נזק לקירות ולמבנה, בניגוד לכלים כבדים שכאשר הם מופעלים על הקיר הם יוצרים עומס רב על הקיר שעלול להוביל לסדקים ולפגוע ביציבות המבנה כולו. כך ניתן לבצע ניסור בצורה כירורגית בחדר אחד בלי ללכלך ולפגוע בשאר הבית.

בעזרת היהלום ניתן להגיע לתוצאות מדויקות מאוד, וישנם דברים רבים שניתן לעשות בעזרתו כאשר רוצים לעצב דירות וחללים מחדש. בעלי מקצוע שמיומנים בהפעלה של הכלים יכולים לעשות שלל דברים בעזרתו, בדדוק כמו אמנים בכל תחום אחר. ניתן למצוא שפע של עיצובים שמשתמשים בטכניקת ניסור יהלום בשימושים יצירתיים.

ניסור בטון בירושלים

חשוב לבחור באנשי מקצוע שמכירים את העבודה ואיך משתמשים במסור יהלום. ישנה טכניקה שלמה של שימוש במסורים בעלי ראש יהלום שצריך לדעת איך ליישם. אם הניסור מתבצע בתקרה או ברצפה, בקיר, בקורות בטון, צריך להשתמש בטכניקה שונה בהתאם, וזה דורש ידע ומיומנות.

חשוב לבחור באנשים מנוסים שכבר צברו ניסיון בעבודה עם ניסור בטון. אין רבים כאלה בארץ, אך ישנם אנשי מקצוע שמתמחים בניסור בטון ויהלום, וכדאי להיעזר רק בהם, ולא בכל קבלן שחסר את הניסיון בתחום הספציפי הזה.

חשוב מאוד גם לבחור באנשי מקצוע שמקפידים על אמצעי בטיחות, בכל זאת מדובר בפעולה עם ציוד משמעותי, ויש להקפיד שלא נגרם נזק, לא למבנה ולא לאנשים.

אם תהיו מעוניינים בשירותים נוספים לעסקים ולפרטיים מעבר לניסור בטון, כמו הובלות ושירותי מנוף, בידקו את האתר של מוברס – https://www.moversisrael.co.il/

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים !

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest