מתקן גירוד לחתול – מוצר חובה בכל בית

מתקן גירוד לחתול

אם אתם מגדלים חתול בבית אתם בטח יודעים כמה זה כיף.

לחתולים בתור חיית מחמד יש מלא יתרונות, הם מגרגרים בצורה חמודה, מתלטפים בנעימות, אוהבים לשחק, יש להם תנועות פתאומיות ומצחיקות והם יכולים לשמש במקום כרית חימום בימים קרים.

עם כל היתרונות והכיף, לחזור הביתה, להתיישב על הספה, לגלות שבזמן שלא הייתם בבית החתול השאיר עליה (ועל עד כמה רהיטים) שריטות עמוקות זו סיטואציה מאוד לא נעימה. ואולי אפילו מעצבנת ! כי הספה האהובה שלכם עכשיו מלאה שריטות ומצד שני אתם רואים את הפרצוף המתוק של החתול שלכם, ולא יודעים מה לעשות

ושלא נדבר על הנזק הכספי, ריפוד מחדש של ספות (או החלפה של רהיטים) יכול להיות עניין לא זול וייתכנות גדולה שזה יגיע להוצאה של אלפי שקלים.

חוזרים הביתה? הפתעה!

אז חזרתם הביתה ואתם מגלים שריטות על הספה או רהיט אחר בבית ובשלב הזה אתם אוטומטית כועסים על החתול אבל חשוב לזכור שגידול חתולים מצריך מאיתנו בני האדם התאמה של הסביבה הביתית לצרכים הטבעיים של החתול.

כבר מלידתם לחתולים יש אינסטינקט לגרד חפצים בסביבתם, ציפורניים הן איבר חיוני עבורם והן ממלאות פונקציות חשובות רבות מבחינה גנטית, זו הסיבה שהם מבלים זמן ארוך בהשחזתם למשל:

השחזת הציפורניים מאפשרת לחתולים לסמן את הטריטוריה שלהם, פעולת ההשחזה מגירוה את בלוטות הריח בכפות הרגליים של החתול וכך הוא מפגין עליונות על בעלי חיים שנמצאים בסביבה.

משחק, תקיפה וצייד נעשים על ידי כפות הרגליים הקדמיות של החתול והציפורניים מאפשרות להם להיאחז בחפצים וטרף או לתקוף חתול אחר שהכעיס אותם.

תוך פעולת השחזת ציפורניים, החתולים מגרדים את כל הגוף וזה עוזר להם להפיג מתח ומשרה עליהם רוגע. עמוד גירוד לחתול מהווה את הפלטפורמה הטובה ביותר לסיפוק היצר הזה של החתול שלכם.

חתולים אוהבים לגרד
חתולים אוהבים לגרד

הפתרון לבעייהמתקן גירוד לחתולים

משטח גירוד לחתול מספק לחתול שחי בסביבה ביתית למלא את הצורך לשרוט ולהשחיז את הציפורניים, מהווה תחליף לאלמנטים מהסביבה הטבעית שלו כמו עצים ולא פחות חשוב, מונע השחתה ושריטות על רהיטים יקרי ערך.

יש מגוון רחב של סוגים למתקני גירוד לחתולים, אנכיים, כאלו הבנויים לגובה, אופקיים בצורת משטח, עם קומות, עם מוט, עם כדור צמר מחובר, קופסא עם חור שמהווה בית וכו

מכל האפשרויות הקיימות בשוק הדברים החשוב שעליהם צריך לשים דגש כשאתם בוחרים מתקן גירוד לחתול, הם ייצור עניין ואתגר לחתול ואיכות החומרים שמהם עשוי המתקן, כדאי לבחור מתקן מחומר איכותי חזק ויציב שיחזיק לאורך זמן ולא יתפרק ויהרס בעקבות הגירודים.

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest