איפה קונים מצברים במבצעים מיוחדים

מצברים

השיטה של הכבלים כבר לא עובדת, המצבר כבר די גמור ולמרות שאנחנו מנסים למשוך את המצבר עוד טיפה, אנחנו יודעים שלכל מצבר יש סוף והגיע הזמן להתחדש באחד חדש. והאמת? להחליף מצבר זה לא רק בשביל "להחליף", אלא ממש מרגישים את השיפור ברכב כשיש מצבר חדש, הוא מתניע בצורה חלקה ומהירה יותר, המזגן עובד טוב יותר, החלונות עולים ויורדים בצורה חלקה ומהירה יותר ובכללי כל תפקוד הרכב משתפר.

כשניגשים להחליף מצבר, חשוב מאוד לבחור במצבר איכותי, ולא להתפשר, גם אם המחיר גבוה יותר מאשר מצברים פחות איכותיים. מצבר הוא מוצר שאיכות החומרים שבו ואיכות הבנייה משפיעים המון. חברות מוכרות ומומלצות הן שנפ, וולטה ובוש, ויש עוד מותגים גדולים חוץ מהם שגם הם מומלצים. חוץ מאיכות המצבר, מומלץ מצבר של חברה שנותנת אחריות כמה שיותר ארוכה, למרות שבאופן כללי מצברים הם עמידים ואינם דורשים הפעלה של האחריות, אך אם נותנים – אז למה לא?

מצבר
מצבר

מצברים במחירים מיוחדים

מצבר חדש ניתן לקנות מכמה מקומות. רשתות גדולות כמו אוטו-דיפו ומקומת ייעודיים למכירת מצברים, מציעים מצברים מכל המותגים הגדולים במחירים הוגנים לכל כיס, כאשר תמיד תוכלו לראות מבצעים מיוחדים על אחד מהמותגים הגדולים, לכן אם למשל אתם מחפשים מצבר של שנפ, במקום אחד הוא יכול לעלות מחיר מלא, ובמקום אחר הוא יהיה במבצע מיוחד. לכן שימו לב שאתם עושים חקר שוק קצר לפני שאתם קונים, על מנת למצוא מצברים במבצעים מיוחדים.

מצברים עד הבית

האופציה השנייה לרכישת מצבר היא הזמנת איש מקצוע שמגיע עד הרכב שלכם ומתקין את המצבר. חיפוש קצר בגוגל יראה לכם שיש עשרות אנשי מקצוע המציעים החלפת מצבר לכל סוגי הרכבים, חלקם יקרים יותר וחלקם זולים. היתרון בהחלפת מצבר בשיטה זו זה השירות של מצבר עד הבית, ולמעשה המחירים אינם שונים כל כך מאשר אם אתם קונים מצבר בחנות, כאשר לעתים הם מעט גבוהים יותר, אבל היי, מגיעים אליכם עד הרכב עם המצבר! אז למה לא לשלם כמה פרוטות נוספות.

בנוסף, שירותי המצבר עד הבית זמינים בדרך כלל שעות ארוכות לאורך היממה, גם ביום וגם בלילה, כאשר זמני ההגעה הם גם מהירים, כ- 30 דקות בממוצע. בכל אזור בארץ תוכלו למצוא את השירות הזה, כך שאם אתם נתקעים עם מצבר גמור, אז אל דאגה, תמיד יהיה מי שיבוא להציל אתכם!

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest